film izlefilm izlefilm izlefilm izlefilm izle
Aslan Yürekli Richard Full HD izle Kötü Kan HD izle Imagine I’m Beautiful izle Bahara Kadar Bir Kısmet izle Justice League: Gods and Monsters izle Tom ve Jerry: Hazine Avcısı izle Kozmonot izle Sevimli Yaratıklar izle dikkatli ol izle Yıldız haritası izle Yanlış tedavi izle

Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 6 Kategoride 12 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 8.8240 / Satış : 8.8399
Euro : Alış : 10.3526 / Satış : 10.3712

Bahçenizi İlkbahara Hazırlayın

 

bahçenizi ilkbahara

Geride kalan soğuk kış aylarının bıraktığı izlerden kurtulan ve ısınan havalarla birlikte güzelleşen bahçeler ilk bahar aylarında özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Gelişme dönemine giren bitkilerin ısınan toprağa uyum sağlamaya çalışırken bir takım desteklere gereksinim hissetmesi normaldir. Çünkü toprak kış aylarında yağışlar ve soğuklar nedeniyle sertleşmiştir ve bu yüzden hava alma kapasitesi azalmıştır. Bu yüzden ilk yapılması gereken şey toprağın hava alma kapasitesini arttırmak. Bunun içinde toprağı havalandırmaktır. Kürek, bel ve tırmıkla yapılabilecek bu işlem bir bahçe bakımının ilk adımıdır. Eğer havalandırma işlemlerinden sonra toprağın ekim için yetersiz olduğun görülürse, toprak takviyesi yapılmalıdır.

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika